Графік роботи:

9-18:00 пн-пт

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

М'яка формула для ідеального покриття сивого волосся з першого застосування.

 • 8 органічних екстрактів
 • 100% покриття сивого волосся
 • З 8 органічними рослинними екстрактами
 • Здорове і живе волосся
 • Довготривалий результат фарбування
 • Дерматологично протестовано, підходить для чутливої ​​шкіри
 • Без аміаку, резорцину, парабенів, спирту, ароматизаторів.
 • Легко і приємно застосовувати, без запаху.
 • 1 упаковки вистачає до 2 разів.

8 органічних екстрактів спеціально відібрані для живлення і захисту вашого волосся і шкіри голови, екстракти підсилюють інтенсивність кольору і забезпечують довготривалий результат:

 • Алое віра - захищає і живить волосся під час фарбування.
 • Лімнантеса альба (Пенник луговий) зволожує і надає блиск.
 • Береза ​​біла - тонік для волосся і заспокійливий компонент.
 • Гамамеліс віргінський (лісовий горіх) захищає шкіру голови, багатий на флавоноїди і ефірними маслами.
 • Ехінацея вузьколиста - зволожуючий компонент і натуральний антисептик.
 • Хінне дерево - зміцнює і захищає шкіру голови.
 • Волоський горіх - робить колір більш насиченим.
 • Ревінь - кондиціонує шкіру голови і сприяє більш насиченого кольору.

Упаковка містить:

 • 1 пляшку фарбувального гелю (Herbatint Gel) 60 мл
 • 1 пляшку окислювача (Developer) 60 мл
 • 1 тестер кондиціонера для волосся 15 мл
 • 1 листівка з інструкцією по використанню
 • Одноразові рукавички

 

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Підготовка волосся: Не мийте голову як мінімум 24 години перед фарбуванням. Ваш природний жир захищає шкіру голови від роздратування. Також, ваше волосся повинно бути без будь-яких залишків засобів для укладання і лікування волосся (включаючи кондиціонери, 2 в 1 шампуні і т.д.).

Протестуйте вибраний колір. Найкраще залишатися в межах одного-двох тонів від вашого природного кольору волосся (кольори відростають коріння). Якщо ви не впевнені в обраному кольорі, протестуйте на пасма волосся перш, ніж наносити на все волосся. Якщо ви не можете визначитися між двома тонами, краще вибрати більш світлий тон.

Провести тест на чутливість: незважаючи на те, що Herbatint підходить для чутливої шкіри, завжди рекомендується проводити тест на чутливість за 48 годин до використання (для того, щоб визначити можливу непереносимість деяких інгредієнтів, які містяться в продукті).

Підготуйте ваші інструменти для фарбування: переконайтеся, що у вас є все необхідне (пензлик, захисна накидка, пластикова або скляна миска). Залежно від довжини, густоти та пористості вашого волосся вміст коробки Herbatint можна використовувати один-два рази. В цілому, якщо волосся короткої і середньої довжини, ви можете змішати 30 мл барвника (Herbatint Gel) і 30 мл окислювача (Developer). Якщо у вас дуже довге і густе волосся, то для першого використання вам знадобиться ще упаковка.

3 ПРОСТИХ КРОКИ в фарбуванні волосся

 1. Підготувати фарбу: Одягніть рукавички і захисну накидку (або старі рушники або футболку). У пластиковій або скляній ємності (не металевою) змішайте рівні кількості фарбувального гелю і окислювача (в співвідношенні 1: 1) і змішуйте до однорідної гелевою консистенції. Кришка від пляшки може бути використана як дозатор (1 кришка = 5 мл). Після використання закрийте пляшки і зберігайте до наступного використання. Вся змішана продукція повинна бути використана, її не можна залишати на наступний раз.

Як змішувати два і більше відтінків: З Hеrbatint ви можете змішати два і більше відтінків для створення унікального кольору. Але пам'ятайте, що необхідно завжди змішувати однакову кількість фарбувального гелю і окислювача. Тому, якщо ви хочете змішати 2 відтінку в рівних пропорціях, наприклад 6N і 7D, то вам слід використовувати 30 мл 6N, 30 мл 7D (= 60 мл барвника гелю) і 60 мл окислювача.

 1. Нанести H erbatint і почекати:

Нанести шар кондиціонера Royal cream (тестер в складі упаковки) на сухе немите волосся за допомогою щітки, уникаючи попадання на шкіру голови.

Для фарбованого волосся:  використовуючи пензлик, нанести фарбу на відросло коріння волосся, залишити на 30 хвилин, потім нанести залишки фарби на решту волосся, залишити ще на 10 хвилин (загальний час фарбування 40 хвилин).

Для нефарбованого волосся:  використовуючи пензлик нанести фарбу на сухе немите волосся по всій довжині, добре прочесати, залишити на 40 хвилин.

При фарбуванні колір волосся може відрізнятися від кінцевого кольору, але це не впливає на результат.

Важливо дотримуватися часу фарбування.

 1. Помити волосся і нанести кондиціонер

Перекиньте голову назад, щоб уникнути попадання фарби в очі, і ретельно промийте водою, поки вода не буде прозорою. Вимийте волосся шампунем, підсушіть рушником. Нанесіть кондиціонер для волосся на 5 хвилин, промийте, висушіть і укладайте волосся як зазвичай.

 

Як проводити тест на чутливість:

Настійно рекомендуємо провести тест на чутливість, так як у деяких людей може розвинутися алергічна реакція або подразнення. Будь ласка, дотримуйтесь цих кроків:

 1. Помийте водою і просушіть невелику ділянку шкіри на внутрішній частині ліктя або за мочкою вуха.
 2. Змішайте в пластиковій або скляній ємності 1: 1 кілька крапель барвника гелю і окислювача. Закрийте пляшки кришками.
 3. Нанесіть суміш на пластир і приклейте на тестований ділянку шкіри.
 4. Дайте висохнути і почекайте 48 годин. Якщо не спостерігається будь-яких реакцій, спокійно користуйтеся фарбами Herbatint. Якщо ви спостерігаєте почервоніння, подразнення, поколювання або печіння на тестованому ділянці промийте ретельно холодною водою і не фарбуйте волосся. Якщо проблема залишається, вам слід проконсультуватися з лікарем.

Увага: Фарби для волосся можуть викликати сильну алергічну реакцію. Уважно читати та виконувати інструкції. Тест на чутливість повинен проводитися за 48 годин до використання. Цей продукт не призначений для використання для людей до 16 років. Тимчасові тату чорної хною підвищують ризик алергії. Не фарбуйте волосся, якщо у вас свербіж на обличчі або чутлива, роздратована або пошкоджена шкіра голови. Цей продукт не призначений для брів і вій (може викликати сліпоту). Уникати контакту з очима. Негайно промити водою, якщо продукт контактує з очима. Продукт не призначений для використання для бороди або вусів. Одягайте рукавички. Тримайте далеко від дітей. Містить фенилендиамин і гідроксид перекису. Співвідношення суміші 1: 1. Зберігати при температурі від 10 до 30С в сухому місці далеко від прямих променів. Виробник і дистриб'ютор не відповідає для неправильне використання або незадовільні результати користувача. Тому, ми рекомендуємо уважно слідувати інструкції.

Для оптимального покриття сивого волосся:

Відтінки від 1N до 8N - 100% покривають сиве волосся з першого застосування. Через низький вміст пігменту відтінки 9N і 10N повинні бути змішані з невеликою кількістю 8N для досягнення оптимального покриття сивого волосся. Якщо у вас більше 30% сивого волосся і ви вибрали серію C (зола), R (мідь), D (золото), М (червоне дерево), то для оптимального покриття сивого волосся змішайте вибраний колір (наприклад 4R) зі кольором відповідної натуральної серії (4N). Чим вище% сірих волосся, тим вище% фарбувального гелю з натуральної серії (N) треба використовувати (табл).

Наприклад, якщо ваше волосся в основному сиві (більше 60%) і ви вибрали відтінок 4R, вам слід змішати 40 мл 4N з 20 мл барвника гелю 4R і додати 60 мл окислювача для відповідності 1: 1 (дивись пункт, як змішувати два і більше відтінків).

% Сивого волосся

N (натуральна серія)

Обраний відтінок *

Низький, до 30%

20 мл

40 мл

Середній 30-60%

30 мл

30 мл

Високий, більше 60%

40 мл

20 мл

   * Відтінок серій C, R, D, Dr, M, FF

Пофарбоване і оброблене волосся: що робити?

Знебарвлені волосся: Herbatint може повернути волосся до їх натурального кольору. Якщо ви хочете отримати волосся темніше на 2-3 тони в межах 6N і світліше, ми рекомендуємо змішати серію Золото (D) з натуральної серією (N). Якщо ваша мета 5N і темніше, додайте Мідний відтінок (серія R) і уникайте відтінків серії C (зола). В обох випадках ми рекомендуємо скоротити час фарбування на 10 хвилин.

Перманентна завивка: не використовуйте фарбу для волосся відразу після тривалого завивання. Ми рекомендуємо почекати 2 тижні, використовувати відтінок світліше вашої мети і скоротити час фарбування на 10 хвилин.

Волосся, пофарбовані хною: хна створює бар'єр навколо волоса, ускладнюючи проникнення фарби. Вам слід почекати, поки волосся відросте.

Склад фарбувального гелю (Herbatint gel): лаурет-4, пропіленгліколь, вода, PEG-2 олеіламін, етаноламін, олеїнова кислота, екстракт алое вера, екстракт гамамелісу, екстракт білої берези, екстракт ехінацеї, екстракт волоського горіха, екстракт ревеню, екстракт кори хінного дерева, PEG-75 масла лімнантеса, масло лімнантеса, п-фенілендіамін, 4-хлорорезорцін, тетранатрію EDTA, цетрімоній хлорид, симетикон, натрію метабісульфіт, гліцерин.

Склад окислювача (Developer): вода, перекис водню, етідроновая кислота, цетрімоніум хлорид, симетикон, пропіленгліколь, PEG-40 гідрогенізована касторова олія.

Склад шампуню: вода, магній лаурет сульфат, кокамідопропіл бетаїн, екстракт алое вера, екстракт морінгі, PEG-75 масло лімнантеса, імідазолідиніл сечовина, пальмітамідопропілтрімоніум хлорид, ароматизатор, натрію дігідроацетат, пропилен гліколь, натрію бензоат, лимонна кислота, гліцерин.

Склад кондиціонера: вода, лимонна кислота, цетиловий спирт, екстракт алое вера, екстракт морінгі, масло паростків пшениці, масло рисове, масло жожоба, PPG -3 бензил ефір міристат, метил глюцет-20, етоксідігліколь олеат, ізопропіловий спирт, натрію дігідроацетат, натрію бензоат, ароматизатор, імідазолідиніл сечовина, токоферол ацетат, гліцерин

Не тестується на тваринах.

Картонна упаковка з сертифікованого паперу FSC.

Фарба Herbatint - №1 відповідно до огляду в журналі «60 Millions de Consommateurs» (видання Французького національного інституту споживачів).

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Фарба для волосся 5R СВІТЛИЙ МІДНИЙ КАШТАН, 135 мл, Herbatint

В наявності
Артикул: HBLT-5R
600 грн
В бажання
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Ввійти для відображення накопичувальної знижки
Виберіть колір

Замовити швидко
Поширити у соцмережах
Бренд Herbatint
Тип волосся всі типи волосся
Тип товару органічний
Вік 18+
Країна бренду Італія

Замовлення накладеним платежем не відправляємо.

Строки відправки замовленнь - до трьох робочих днів після оплати замовлення (зазвичай день-два). 

Детально про доставку ТУТ

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

При замовленні від 1500 грн

НОВОЮ ПОШТОЮ

по Києву і Україні

За тарифами перевізника (від 40 грн), вартість доставки оплачує покупець в момент отримання замовлення на складі Нової пошти.

Ви оплачуєте тільки вартість замовлення і не платите ніяких додаткових комісій

 • Карткою Visa/Mastercard на сайті online.
 • На карту або рахунок ПриватБанку (100% передплата). Реквізити для оплати відправляються оператором після оформлення та підтвердження замовлення в SMS повідомленні.

Детально про оплату ТУТ

За довгі роки роботи у нас склалася репутація надійного магазину та порядного партнера в очах покупців та постачальників. Ми працюємо з 2006 року, в нашому інтернет-магазині представлені тільки органічні, еко і натуральні за складом товари, що мають міжнародні еко-сертифікати, українську сертифікацію і не тестуються на тваринах. Гарантуємо, що всі товари 100% оригінальні та належної якості. Ми співпрацюємо виключно з виробниками продукції або офіційними представниками торгових марок. Надаємо на вимогу всі відповідні сертифікати якості на весь асортимент.

Нас рекомендують друзям! ;)

Вгору