Графік роботи:

9-18:00 пн-пт

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Продукція Absolute Aromas в Україні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

У 1994 році Девід Томлінсон заснував Absolute Aromas. Його бачення - це центр передового досвіду, де споживачі могли б з упевненістю купувати. Ключове слово "якість".

Зараз Absolute Aromas є однією з провідних сил в ароматерапії у Великобританії та має світову репутацію якості продукції та послуг. Наша продукція експортується та продається в усьому світі.

Ми маємо неперевершений асортимент із понад 140 ефірних масел та широкий вибір олій-носіїв та базових продуктів для вибагливого споживача. Ми також маємо добірку попередньо змішаних масел та масажних сумішей, гідрозолів та ароматерапевтичних аксесуарів, які дозволяють всім користуватися всіма перевагами ароматерапії.

Absolute Aromas відбирає олію з контрольованих, стійких джерел, які не мають негативного впливу на навколишнє середовище. Жодна наша продукція не тестується на тваринах, і всі вони не містять ГМО-матеріалів. Весь наш органічний асортимент є 100% органічним та сертифікований Асоціацією ґрунтів. Наші ароматизовані базові продукти є настільки ж природними, наскільки це можливо, і всі не містять сульфатів та парабенів.

Ми підтверджуємо, що Absolute Aromas не тестувало жодної продукції з асортименту на тваринах; і компанія Absolute Aromas Ltd не проводить тестування на тваринах від їх імені, ми вважаємо це абсолютно непотрібним і недоцільним.

Розгорнути
Вгору