Графік роботи:

9-18:00 пн-пт

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Менструальні чаші

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Менструальна чаша - що це?

Менструальна чаша - це сучасна альтернатива тампонам і прокладкам. Інші назви: вагінальна чаша для місячних, менструальна капа. 

Довгий термін служби (до 10 років) дозволяє забути Вам про щомісячні покупки гігієнічних засобів для «критичних» днів і значно заощадити (вартість однієї чаші в кілька разів менше вартості прокладок і / або тампонів, необхідних на 10 років). 

Деякі жінки вважають, що в якості інтимних засобів гігієни оптимальним варіантом є прокладки, інші віддають перевагу тампонам, а зовсім нещодавно до цього списку додалася менструальна чаша, яку називають ще менструальної капою або менструальним ковпачком.

Багато представниць прекрасної статі залишаються задоволеними при використанні менструальної чаші. Як і інші предмети особистої гігієни, вона має свої переваги і недоліки, хтось вважає її зручною, а хтось вважає за краще користуватися більш звичними предметами.

Менструальна чаша може мати різні розміри, які зазвичай позначаються як S, M, L, XL. Але у різних виробників вони можуть відповідати різним обсягам, тому цей параметр при покупці слід оцінювати візуально. Вона може бути менш або більш м'якою. Другий варіант є більш зручним у видаленні і носінні, тому його рекомендують використовувати тим, хто тільки починає застосовувати цей вид засобів особистої гігієни.

Також вони бувають одноразовими (виготовленими з поліетилену) і багаторазовими (виконаними з силікону або латексу). Силіконові менструальні чаші є найбільш затребуваними.

Як працює менструальна чаша?

З опису, що таке менструальна чаша, стає зрозуміло, що вона вводиться безпосередньо в піхву під час менструації для збору виділень. Коли вона наповнена, її необхідно спорожнити, ретельно вимити, після чого можна знову використовувати. Міняти засіб гігієни слід через 8-12 годин (не рідше) в залежності від інтенсивності і рясності кровотечі.

Зазвичай пристосування мають невеликі отвори для вентиляції, з щільним, але гнучким обідком. На їх дні, як правило, є кільце або хвостик, за допомогою яких вони зручно витягуються.

Чи практичні менструальні чаші?

Практичність полягає в тому, що використовувати менструальну чашу можна багато разів, але тільки в разі, якщо ви придбали чашу багаторазового застосування. Одноразові ж варіанти тому і менш популярні, що їх практичність в цьому сенсі набагато нижче. При цьому необхідно відразу ж ретельно вимивати капу, що зробити нескладно, якщо під рукою є вода.

Менструальна чаша - ціна

Ціни на менструальні чаші дуже різняться, так як на них впливає якість матеріалу (силікону), з якого виготовили чашу для місячних, а також країна виробництва. На нашому сайті представлено найякісніші менструальні чаші тільки європейського виробництва, але їх ціна досить доступна: від 590 грн

 

Назва Ціна
Менструальна чаша Yuuki 590 грн
Менструальна чаша Fun Cup 599 грн
Менструальна чаша Si-Bell 690 грн
Менструальна чаша LadyCup 850 грн
Менструальна чаша Masmi 965 грн
Менструальна чаша Lunette 990 грн
Вгору