Графік роботи:

9-18:00 пн-пт

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Органічна, натуральна косметика

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Органічна та натуральна косметика для догляду за обличчям

Перше, що хочеться відзначити в органічній косметиці - це відсутність парафіну, парабенів і штучних ароматизаторів. Органічна косметика є абсолютно чистим екологічним продуктом, при її виробництві використовуються тільки натуральні і органічні компоненти. Багато інгредієнтів і речовин, які широко застосовуються при виготовленні інших косметичних засобів, категорично заборонені в виготовленні органічної косметики.

Виробники такої еко косметики додають в неї різні органічні компоненти, роблячи на цьому акцент. Які компоненти і яка їх кількість знаходяться в складі продукту дізнатися зовсім не складно, вся інформація в обов'язковому порядку вказується на етикетці. Деякі марки включають до складу органічної косметики ще й комплекси екстрактів рослин.

Органічна косметика не містить хімічних добавок, барвників, силіконів, консервантів і багатьох інших шкідливих речовин. В даний час існує ряд стандартів, яким може відповідати та чи інша натуральна косметика. Кожен стандарт пред'являє особливі вимоги до сертифікованого косметичного засобу. Сертифікати не тільки регламентують вміст у натуральній косметиці шкідливих для здоров'я речовин, але і, наприклад, вимагають неухильного дотримання правил вирощування рослин, які використовуються при виробництві.

Приклад сертифікатів органічної косметики:

Приклад сертифікатів органічної косметики

На що звернути увагу, як розпізнати та чим відрізняється органічна косметика від звичайної?

У органічної косметики непримітна упаковка, яка буде придатна для переробки. Сама косметика буде або зовсім безбарвна, або ж бліда, так як в її склад не входять барвники. У неї може бути не дуже приємний запах - трав'яний або аптечний. Виняток становлять квіткові і фруктові аромати, вони присутні в тих засобах, в складі яких знаходяться ефірні масла.

У всіх очищувальних засобах не буде утворюватися багато піни, так як лаурил-сульфату натрію в косметиці немає. Але очищати шкіру вона буде набагато краще, ніж звичайні косметичні засоби. На етикетках у органічної косметики обов'язково вказується весь склад компонентів, які входять в засіб і номер сертифіката.
Вся органічна косметика обов'язково має органічний сертифікат відповідності.

Чим відрізняється органічна косметика від натуральної?

Дуже багато хто плутає поняття органічної та натуральної косметики. Дійсно, на перший погляд стає зовсім незрозуміло, в чому їх відмінність, адже обидва ці напрями мають багато спільного: в їх виробництві використовують тільки натуральні компоненти, вони не містять токсичних речовин, є екологічно чистою продукцією.

Але органічна косметика має головна перевага перед натуральною косметикою - продукція містить не менше 95% компонентів, які вирощені за принципом органічного землеробства. А це значить, що вони вирощені без хімікатів, пестицидів або гербіцидів. Така косметика не тестується на тваринах.

Вгору