Графік роботи:

9-18:00 пн-пт

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Вітаміни для дітей

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Комплекси вітамінів для дітей, мультивітаміни

Перші роки життя дитини мають вирішальне значення для нормального фізичного і розумового розвитку. Це період інтенсивного росту, формування органів і тканин, імунної системи, а також основних інтелектуальних, соціальних і емоційних здібностей. Ось чому діти в цьому віці особливо чутливі до наслідків неправильного харчування.

Значення вітамінів для забезпечення нормальної життєдіяльності та підтримки здоров'я дітей надзвичайно велике. Вони є екзогенними регуляторами фізіологічних і біохімічних процесів, що лежать в основі реалізації більшості життєво важливих функцій організму і роботи його органів і систем. Недостатнє надходження вітамінів з їжею або порушення їх засвоєння на рівні шлунково-кишкового тракту призводить до виникнення вітамінної недостатності різного ступеня. Їх ознаками можуть бути швидка стомлюваність, загальна слабкість, зниження концентрації уваги, знижена працездатність, погана опірність інфекціям, підвищена дратівливість, зміни стану шкіри і слизових оболонок.

Факти невтішні, - майже половина дітей відчувають нестачу основних вітамінів і мікронутрієнтів (мікроелементів), є регіони, в яких ця недостатність відзначається у 80% дітей. Нестача вітамінів А, В, Е і каротиноїдів реєструється у переважної більшості дітей в крупних містах.

Групами ризику розвитку мікронутріентной недостатності є діти в критичні періоди росту (до 3 років, 5-7 років, в підлітковий період 11-15 років), діти під час соціально-біологічної адаптації (першокласники, школярі при переході до предметного навчання і в період іспитів ). Особливу групу ризику становлять діти, які довго і часто хворіють.

Важливо відзначити, що прийом мультивітамінів краще прийому окремих елементів. Це пояснюється тим, що у формулі мультивітамінів інгредієнти підібрані і збалансовані спеціально для дітей.

Вгору