Графік роботи:

9-18:00 пн-пт

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Еко засоби для прибирання та чистки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Екологічні засоби для прибирання в будинку

  • Не містять фосфатів, хлору, аміаку, а-ПАВів, ензимів, продуктів нафтопереробки, синтетичних ароматизаторів, барвників, оптичних відбілювачів, ГМО.
  • Дружні для людини і навколишнього середовища, тому що на 100% натуральні, високоефективні, не викликають алергічних реакцій і повністю біологічно розчиняються в природі.
  • Сертифіковані як органічні («organic») і зроблені з рослин і мінералів відповідно до вимог визнаних у всьому світі екологічних стандартів ECO Garantie (Бельгія), ECO Control (Німеччина), а також Ecocert, Vegan society і Prima - Klima - Weltweit з обов'язковим позначенням на упаковці відповідних логотипів.
  • Повністю безпечні для людини при вдиханні та при контакті з шкірою.

Уважно читайте на етикетках інформацію про склад мийного засобу який Ви плануєте купити!

"Безфосфатні" не значить "безпечні"

Багато виробників прибравши зі складу такий "гучний" і шкідливий компонент, як фосфати стали пропонувати споживачам псевдо-безпечну продукцію, але засіби не стали безпечнішими! Так як інші 85% складу залишилися колишніми, а 15% фосфатів замінили іншими менш агресивними компонентами.

У нашому інтернет-магазині, ви зможете придбати екологічно чисті засоби для прибирання та чищення, а також отримати консультацію по всіх питаннях.

Вгору