Обробка замовлень та консультації виконуються з понеділка по п'ятницю з 9 до 18:00

Замовлення, зроблені в неробочий час, вихідні та святкові дні будуть оброблятися в перший робочий день.

Наш оператор завжди передзвонює в робочий час для узгодження деталей доставки. Якщо дзвінка від оператора не було, найімовірніше, Ваше замовлення недооформлено, і воно до нас не потрапило. В такому випадку зв'яжіться з нами за телефонами для оперативного вирішення цього питання. Оформлене замовлення відправляється на ваш e-mail вказаний при оформленні замовлення.

 

ОПЛАТА

Замовлення накладеним платежем не відправляємо

Резерв замовлення: 1 доба. Ви оплачуєте тільки вартість замовлення і не платите ніяких додаткових комісій.

Оплата здійснюється на карту ПриватБанка (100% передоплата). Реквізити для оплати відправляються оператором після оформлення замовлення в SMS повідомленні. Замовлення буде відправлене протягом однієї-трьох діб після зарахування оплати на наш р/р.

Для оперативної ідентифікації та відправки замовлення, будь ласка, при оплаті замовлення в рядку "Призначення платежу" вказуйте номер замовлення та прізвище (якщо банк вимагає в призначенні більше 10 символів).

Оплата замовлення підтверджується інтернет-магазином SMS повідомленням.

 

ДОСТАВКА

Відправка замовлень здійснюється протягом 1-3 діб після оплати

Замовлення накладеним платежем не відправляємо

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

При замовленні від 1500 грн, у відділення Нової Пошти.

КУР'ЄРОМ ПО КИЄВУ

За потреби, можлива адресна доставка кур'єрською службою по Києву (за рахунок покупця)

НОВОЇ ПОШТОЮ

по Києву і Україні

Доставка здійснюється у відділення Нової Пошти або кур'єром Нової Пошти на вказану покупцем адресу. Вартість доставки - від 40 грн. Доставку оплачує покупець в момент отримання замовлення на складі Нової Пошти (сума залежить від ваги та об'єму, розраховується перевізником) *.
Після відправки замовлення, покупцю відправляється SMS з номером ТТН.  

Для прискорення доставки, ваше замовлення може бути відправлене кількома посилками. При цьому, ви сплачуєте вартість доставки тільки однієї посилки. Вартість доставки додаткових посилок сплачуємо ми.

* Будь ласка, вчасно отримуйте замовлення на складах служб доставки! Інтернет-магазин не несе відповідальності за несвоєчасне отримання замовлення на складах служб доставки, не приймає повернення від служб доставки і не повертає грошову компенсацію покупцям за замовлення і нарахування відсотків за несвоєчасне отримання замовлення на складах служб доставки.

ВАЖЛИВО!

Перевіряйте замовлення при отриманні в присутності кур'єра або у відділеннях служб доставки. В інших випадках претензії по комплектації, стану товару не приймаються.