Графік роботи:

9-18:00 пн-пт

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Продукція Alba Botanica в Україні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Американська компанія Alba Botanica працює з 1979 року. З перших днів свого існування вона вибрала вектором своєї діяльності випуск екологічної біокосметики з наявністю вітамінів, рослинних речовин, мінералів, ефірних масел і органічних екстрактів.

Альба Ботаніка - вірний супутник для тих, хто піклується про своє здоров'я і збереження природи: засоби цього бренду ніколи не тестуються на тваринах. Процес виробництва косметики виключає використання агресивних речовин, тому шкода для навколишнього середовища виключена.

У штаті компанії працюють фахівці-медики та професійні косметологи, які разом створюють кращі косметичні засоби. У виробництві використовуються інноваційні технології - тільки так зі швидко руйнуючогося рослинної сировини можна створити тривалий час і активно діючі засоби для шкіри і волосся, не використовуючи хімічних добавок. Alba Botanica приєдналася до директиви ЄС про заборону використання у виробництві небезпечних хімічних сполук.

Компанія пропагує використання органічної косметики на зміну синтетичним кремам і гелям, які створюються з хімічних джерел і не розкладаються в навколишньому середовищі десятиліттями.

Продукція Alba Botanica призначена для сучасних людей, яким важливо своє здоров'я, здоров'я всього покоління і навіть цілої планети. Зверніть увагу на два провідні фактори, що відрізняють цей бренд: косметика натуральна з органічнічними компонентами (не шкідливі для людини і навколишнього середовища) і не тестується на тваринах.

Під кожен тип шкіри і будь-яку проблему можна підібрати безпечну лінію догляду. Косметика придатна для будь-якого віку, не викликає алергії.

Розгорнути
Вгору