Графік роботи:

9-18:00 пн-пт

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Alpeja (Алпея)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Продукція Alpeja в Україні

Під торговою маркою Alpeja виходить лінійка косметичних засобів краси і молодості для жінок і чоловіків. На власному заводі у м.Ново Мєсто (Словенія) продукція виготовляється за фірмовою рецептурою та виключно з сировини місцевого походження.

Alpeja – це чистота альпійської природи, що дарує здоров'я, турбується про красу та збереження молодості!

Бренд Alpeja був заснований в Словенії в 2004 році. Назвою марки виробник підкреслює, що пропоновані засоби наповнені красою і свіжістю альпійської природи. В каталог входять продукти для шкіри обличчя, рук, а також для волосся. Компанія не прагне вразити споживачів кількістю, а ретельно працює над розробкою рецептур.
Починаючи з 2004 року виробник забезпечував виключно внутрішній ринок, постачаючи засоби по догляду за тілом і волоссям для певних замовників готельного бізнесу та для більшості оздоровчих курортів від Терме Зрече до Краньска-Гора.

Засоби Alpeja користуються стабільним попитом у Словенії та демонструють стійку позитивну динаміку впродовж 8 років - так косметика Alpeja задовольняє своєю якістю широке коло споживачів різних вікових груп та досить показний проміжок часу. Але водночас компанія втрачає можливість конкурувати та вдосконалюватись працюючи на обмеженому ринку та виробляючи лімітовану кількість товарних позицій.

Під торговою маркою Alpeja виходить лінійка косметичних засобів краси і молодості для жінок і чоловіків. На власному заводі у м.Ново Мєсто продукція виготовляється за фірмовою рецептурою та виключно з сировини місцевого походження.

Лабораторний і технологічний контроль косметики передбачає перевірку на кожному проміжному етапі виробництва починаючи з обробки сировини і до фасування продукту в упаковку. Окрема увага приділяється ретельному тестуванню рівня консервуючих компонентів, щоб забезпечити максимальну безпеку антиалергенних формул. Під час тестування використовується щонайменше 25 різних експертних методик.
На виробництві Alpeja працюють кваліфіковані косметологи, фармацевти і дерматологи з досвідом роботи у косметичній галузі не менше 5 років, та експерти зі стажем від 10 років.

Компанія Alpeja дотримується екологічних принципів задля збереження чистоти природних ресурсів своєї країни та здоров'я майбутніх поколінь.
Вихідні матеріали збираються на захищеній від забруднення території, а окремі складові рослинного походження приймаються від відповідальних постачальників, котрі здобувають матеріал тільки у тих районах, де це не становить шкоди тваринам і рослинам.

Розгорнути
Вгору