Графік роботи:

9-18:00 пн-пт

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Ambra

Натуральне мило Амбра виготовлено ​​з високоякісних рослинних натуральних продуктів холодним способом "з нуля" - єдиний спосіб, що дозволяє зберегти всю корисність закладених в мило інгредієнтів.

Мило "Амбра" виготовлено ​​з високоякісних рослинних натуральних продуктів холодним способом "з нуля" - єдиний спосіб, що дозволяє зберегти всю корисність закладених в мило інгредієнтів. Даний метод виготовлення дозволяє не нагрівати складові (мед, відвари, ефірні масла) вище сорока градусів за Цельсієм. При цьому холодний спосіб є найбільш часозатратним, адже після нарізки мило будується протягом не менше шести тижнів в темному, сухому, провітрюваному місці (цей час необхідний для проходження процесів омилення масел і їх перетворення в солі жирних кислот-у власне мило). І тільки після цього ми ставимо наше клеймо, і мило потрапляє до Вас в ванну.

Відоме шедевральний сирійське мило Aleppo, виготовлене з оливкового масла і масла благородного лавра взагалі вистоюється не менше 9! місяців.

Особливе місце займає дитяче гіпоалергенні мило, адже мало мам знають, що шкірні прояви алергії дуже часто бувають від фосфатних порошків або дешевого промислового мила.

Однак основним і пріоритетним напрямком нашої компанії є розробка рецептів і виготовлення гіпоалергенного мила для самих маленьких споживачів. Під час збільшення частоти алергічних станів у дітей це найбільш актуальне питання. Також, в планах розробка гіпоалергенного порошку для прання дитячих речей, який повинен бути в два рази дешевше існуючих аналогів.

Всі рецептури розроблені, збалансовані і перевірені дипломованими хіміком і фармацевтом.

Продукція має всі необхідні документи і сертифікат МОЗ. Наша компанія активно співпрацює з аптеками і магазинами еко-товарів України.

Naturae convenienter vive! Живи в злагоді з природою!

Розгорнути

Немає товарів

Вгору