Графік роботи:

9-18:00 пн-пт

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Arcana Natura

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Дезодоранти без алюмінію і парабенів Аркана Натура не закупорюють пори і не заважають нормальній роботі потових залоз, вони пригнічують бактерії, які виробляють неприємні запахи. Алюмокалієві вкасці абсолютно безпечні, в нормальному стані не мають запаху і, що важливо, не залишають слідів на одязі.

Натуральні мінеральні дезодоранти кристали Arcana Natura (Філіппіни) є ефективним, гіпоалергенним засобом від запаху поту. Унікальна дія алюмокалієвих квасців (potash alum) забезпечує знищення бактерій, що викликають неприємний запах, при цьому не порушується робота потових залоз.

Мінеральні дезодоранти мають 100% натуральний склад, нешкідливі для здоров'я і зручні у використанні.

Мінеральний дезодорант кристалічної структури - натуральний засіб для м'якого догляду за чутливою шкірою. Натуральні дезодоранти марки Аркана Натура є алюмокалієві квасці, природний сольовий мінерал, що пройшли процедуру очищення від домішок. Наші мінеральні дезодоранти складаються з квасців і води і не містять хлоргидрат алюмінію, який закупорює пори і блокує виділення поту.

Дезодоранти без алюмінію і парабенів Аркана Натура не закупорюють пори і не заважають нормальній роботі потових залоз, вони пригнічують бактерії, які виробляють неприємні запахи. Алюмокалієві вкасці абсолютно безпечні, в нормальному стані не мають запаху і, що важливо, не залишають слідів на одязі. Дезодоруючі квасці самі по собі прекрасні природні консерванти, вони мають виражені антибактеріальні властивості. Крім того, будучи відмінним дезодорантом, квасці знімають свербіж від укусів комах, вони ефективні для профілактики і лікування грибка, знімають роздратування від гоління. Кристали Аркана Натура можна використовувати в якості чоловічих і жіночих дезодорантів, вони безпечні, не викликають алергічних реакцій. Як дезодоранту для ніг або взуття пропонуємо звернути увагу на дезодорируючий порошок, його зручно наносити, він не залишає слідів і не тільки ефективно усуває запах поту, але і виконує антибактеріальну функцію.

Тверді природні дезодоранти мають досить великий ресурс, зазвичай одного алюмокалієвого дезодоранту вагою 120г вистачає майже на рік. При цьому термін придатності дезодорантів Аркана Натура не обмежений, тому що по суті - це мінерал.

Состав

Розгорнути
Вгору