Графік роботи:

9-18:00

пн-пт

Додайте товари для порівняння
Додайте товари в бажання
0
Мій кошик

Вся продукція BEMA COSMETICI містить натуральні екстракти і масла екологічно чистих рослин, вирощених шляхом органічного землеробства.

BEMA COSMETICI (Італія) - один з провідних виробників і експортерів натуральної сертифікованої органічної косметики і продуктів рослинного походження, який вже понад 40 років користується повагою і довірою споживачів у всьому світі.

BEMA COSMETICI представляє кілька серій органічної косметичної продукції для дітей, жінок і чоловіків, які відповідають різним потребам шкіри.

Асортимент представлений з:

  • догляд за шкірою обличчя і тіла - BioEcoCrema, BioEcoMan, BioEcoBimbo,
  • засоби по догляду за волоссям - Bemabiohair,
  • антивікової догляд Bemaantiage,
  • сонцезахисна косметика-Natur & sun,
  • серія специфічних засобів фармацевтичного спрямування Bioecopharma,
  • універсальна серія засобів Bioeconatura,
  • а також професійні лінії для салонів краси і спа-центрів Naturys.

Вся продукція BEMA COSMETICI містить натуральні екстракти і масла екологічно чистих рослин, вирощених шляхом органічного землеробства. Нове покоління активних висококонцентрованих компонентів, отриманих за допомогою екстракції супер-критичним СО2, забезпечує надзвичайну ефективність формул. Запатентовані рідкокристалічні емульсії і унікальний комплекс плантосом транспортують речовини в більш глибокі шари шкіри і сприяють їх ефективному засвоєнню.

Всі синтетичні консерванти були замінені на натуральні компоненти такі як екстракти кори чорної верби, кісточок грейпфрута, вітамін Е і комплекс натуральних ефірних масел «Фітостаб», розроблений і запатентований лабораторіями BEMA COSMETICI. Продукція дерматологически протестована на відсутність нікелю, хрому та кобальту. Лінія продукції BEMA COSMETICI включає 110 різноманітних косметичних засобів.

  

Розгорнути
Вгору