Графік роботи:

9-18:00 пн-пт

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

BRUN'KA

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Органічний бренд по догляду за волоссям BRUN'KA (Брунька) з максимально високим вмістом екстрактів рослин Закарпаття та Полісся. 99% натуральних природних до компонентів. Без SLES / SLS, силіконів, парабенів, синтетичних барвників.

Ми з гордістю представляємо нову марку органічної косметики BRUN'KA. Ось три причини для того, щоб її спробувати.

По-перше, BRUN'KA отримала міжнародний сертифікат натуральної косметики BDIH COSMOS першої в Україні.

По-друге, створюючи марку, ми спиралися на українські культурні традиції, втілилися в дизайні і в складових формули. Їх просто «калькували», а осмислювали і робили співзвучними сучасності. На етикетці стилізація вишивки Полісся і стародавніх букв, нанесено на сучасний флакон з пофарбованого алюмінію. У складі трав'яні збори Полісся і Закарпаття, в поєднанні з новітніми миючими основами.

І по-третє, чим менше в догляді за волоссям агресивних компонентів, тим менше зовнішнього стресу для шкіри голови і волосяний цибулини. Тим здоровіше шкіра і, відповідно, краще і красивіше росте волосся.

Щоб досягти цього, склад звільнені від баластних речовин, не використовується SLES / SLS, силікони, парабени і синтетичні барвники. Навіть парфумерні композиції вироблені на основі комбінування різних частин ефірних масел, надає бренду особливих і неповторних ароматів трав і хвойних лісів.

Кожному явищу сучасного життя можна знайти відображення в природі. Будь-яка нежива матерія тим успішніше, чим більше походить на свій живий прототип: вертольота сняться польоти бабки, міська інфраструктура заздрить ідеальним комунікаціям мурашника ...

У розробці назви нашої нової ТМ органічної та натуральної косметики, нам треба було знайти паралель самій природі, знайти сенс всього живого.

BRUN'KA - сильний емоційний образ, здатний надихати до життя все навколо.

BRUN`KA - то, без чого неможливий рослинний світ, це те, з чого він виникає і те, що його символізує.

Тут! Усередині! Життя!

Максимально високий вміст екстрактів рослин Закарпаття та Полісся.

99% натуральних природних компонентів.

Без SLES / SLS, силіконів, парабенів, синтетичних барвників.

Розгорнути
Вгору