Графік роботи:

9-18:00 пн-пт

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Продукція Natracare в Україні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Natracare® - це марка натуральних засобів жіночої гігієни, вироблених з 100% екологічно чистої бавовни. Представлений широкий асортимент продукції: органічні тампони різних видів, органічні гігієнічні жіночі прокладки, а також інші види продукції для жінок, які дбають про своє здоров'я.

Natracare® - це марка натуральних засобів жіночої гігієни, вироблених з 100% екологічно чистої бавовни. Представлений широкий асортимент продукції: органічні тампони різних видів, органічні гігієнічні жіночі прокладки, а також інші види продукції для жінок, які дбають про своє здоров'я.

Органічні тампони є сертифікованим БІО-продуктом, виготовленим з 100% БІО-бавовни, відповідно до стандартів SOA (Soil Organic Association). Жіночі гігієнічні прокладки також зроблені з натуральних матеріалів, не містять хлор, пластик, парфумерні масла і інші добавки.

Засоби жіночої гігієни Natracare були створені в 1989 році Сюзі Хьюсон, яка була стурбована негативним впливом на здоров'я жінок забруднення діоксинами. В даний час розроблений великий діапазон БІО і натуральних продуктів Natracare як для жінок, так і для дітей.

Продукція Natracare рекомендована лікарями-гінекологами.

Основні характеристики продукції Natracare:

  • натуральні засоби жіночої гігієни виробляють з натуральних матеріалів, що не піддаються відбілюванню хлором (TCF). Відбілювання хлором, яке використовується в більшості продуктів особистої гігієни, призводить до утворення побічних продуктів - діоксинів, які сприяють виникненню таких захворювань, як ендометріоз, рак, а також в цілому можуть привести до придушення імунної системи;
  • для очищення та дезінфікування продукції Natracare застосовує відбілювання киснем;
  • не містять поліакрилові Суперабсорбенти SAP, пластик, інші продукти нафтопереробки, а також синтетичні інгредієнти і віддушки;
  • для вологих серветок Natracare застосовує БІО-бавовна, сертифікований відповідно до стандартів ICEA / IMO;
  • не тестують на тваринах;
  • біорозкладністю на 95-100%, а також придатна для компосту;
  • без ГМО.

Засоби жіночої гігієни Natracare є цілком природним вибором жінок, які бажають скоротити свій контакт з синтетичними матеріалами та іншими хімікатами. Використання продукції Natracare рекомендується для жінок з чутливою шкірою, які страждають шкірними алергіями, подразненням шкіри або сверблячкою. Після використання натуральних гігієнічних засобів більшість жінки відчули полегшення.

Чому саме органічний хлопок застосовується в натуральних гігієнічних засобах Natracare?

Звичайний бавовна на сьогоднішній день є найбільш хімічно залежної агрокультури. З метою удобрення грунту і захисту звичайного бавовни від комах-шкідників в світі виприсківает близько 20% пестицидів і 22% інсектицидів. Такі заходи дуже погано впливають не тільки на нашу планету, а й на людей. Відомо, що в багатьох країнах бавовна по-старому збирається вручну. А згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) щороку в країнах, що розвиваються відбувається близько 20000 випадків отруєння пестицидами, які спричинили за собою смерть. Пестициди та гербіциди відносять до стійких органічних забруднювачів (СОЗ), які виділяють побічні продукти - діоксин і фуран.

Всесвітня організація охорони здоров'я (World Health Organisation) заявляє, що шкода, якої завдають діоксини здоров'ю, включає рак, серцеві захворювання, діабет, високий кров'яний тиск, різні захворювання печінки. За даними досліджень FDA (Food and Drug Administration, США), опублікованих в 2005 році, в тампонах 7 (!) Марок були знайдені значні рівні діоксину. У зв'язку з тим, що тампони знаходяться в прямому контакті зі слизовою, що володіє високою всмоктуючою здатністю, навіть незначна кількість діоксинів в тампонах - привід для занепокоєння.

В продукції Natracare використовують органічний бавовна (100% екологічно чиста бавовна). Головна його відмінність від звичайного - в тому, що він вирощений без використання пестицидів, інсектицидів і будь-яких інших хімікатів. При зборі врожаю робітники не піддаються впливу хімікатів, які застосовуються при вирощуванні звичайного бавовни, також виключається потрапляння в воду і їжу отруйних речовин. Для вирощування екологічно чистої бавовни використовують спеціальну агротехніку, яка допомагає заповнювати грунт необхідними поживними речовинами шляхом природного добрива (часті сівозміни, компост). Для захисту рослин від шкідників "органічні фермери" спеціально вирощують різних природних ворогів, що полюють на цих комах. Також для захисту прищеплюються зернові культури-пастки, які переманюють комах-шкідників з зростаючого бавовни. В результаті чого грунт залишається родючої і здоровою.

Розгорнути
Вгору