Графік роботи:

9-18:00

пн-пт

Додайте товари для порівняння
Додайте товари в бажання
0
Мій кошик

Jason Natural Cosmetics створює натуральне екологічно чисту косметику для догляду за волоссям, ротовою порожниною, шкірою обличчя і тіла. Місія марки полягає у виготовленні безпечної та ефективної продукції, в наші дні вона є безперечним лідером з розробки та виробництва органічних засобів.

Компанія Jason Natural Cosmetics заснована в США в 1959 році. За ці роки компанія стала одним зі світових лідерів у виробництві натуральної косметики, що дає нам можливість гарантувати Вам найвищу якість нашої продукції. Не випадково девіз компанії Джейсон звучить як «PURE, NATURAL & ORGANIC». Що це означає?
З першою частиною все просто: PURE - значить «чистий», тим самим ми говоримо про чистоту інгредієнтів нашої продукції. У лабораторіях Jason кожен вихідний інгредієнт перевіряється на вміст біологічно активних складових і наявність шкідливих домішок.
NATURAL - натуральний. Всі косметичні композиції Jason включають в себе не менше 95% компонентів рослинного походження, решта 5% входять в список синтезованих сполук, дозволених правилами NOP (Національна органічна програма США).
Про третю частину нашого девізу розповімо докладніше. Недостатньо, щоб інгредієнти косметики були натуральними - вони повинні бути органічними (ORGANIC). Органічними називаються складові, отримані з рослин, вирощених в екологічно чистих місцях (на плантаціях або в дикій природі) без використання хімічних добрив, гербіцидів і пестицидів. Цілком очевидно, що сьогодні на нашій планеті залишилося не так-то багато подібних місць. Тому далеко не всі виробники натуральної косметики можуть дозволити собі використовувати у виробництві своєї продукції органічні інгредієнти. Особливо гостро дана проблема виражена в густонаселеній Європі. Не випадково багато європейських виробників змушені закуповувати сировину на інших континентах, а значить, не можуть на сто відсотків гарантувати його якість.

Знаки якості косметики Джейсон

Натуральна косметика Джейсон проводиться виключно з інгредієнтів вищої якості, вирощених в США - на власних плантаціях, а також в тих місцях, де до сих пір збереглися куточки дикої природи. Завдяки цьому ми можемо ручатися за кожен етап виробництва продукції. Гарантією якості косметики Джейсон є даний знак. Таким знаком відзначається лише та продукція, в складі якої міститься від 70 до 100 відсотків органічних інгредієнтів.
Ще однією відмінною рисою нашої косметики є відсутність у складі генно-модифікованих організмів (ГМО). Взагалі кажучи, вплив ГМО на організм вивчено поки що погано, так що аргументовано говорити про шкоду їх застосування складно. Проте, відсутність генно-модифікованих організмів для багатьох вже встигло стати сильним аргументом при виборі косметичних засобів. Адже ніхто точно не знає, яке саме вплив ГМО можуть надати на наш організм, і в який момент воно може проявитися - може бути ефект від їх застосування позначиться тільки на наступному поколінні.

Будь-яку косметику, незалежно від того, натуральна вона чи ні, необхідно відчувати. На жаль, для багатьох виробників звичним стало випробувати свою косметику на братів наших менших. Не будемо описувати тут, яких страждань випадають при цьому на їх частку. На щастя, в останні роки до людей стало приходити усвідомлення того, що ніяка краса не може бути виправдана такими жертвами. Використовуючи косметику Джейсон, Ви можете бути впевнені, що вона не тестувалася на тваринах. У тестах, проведених під наглядом лікарів, брали участь виключно добровольці.

Крім того, на упаковках нашої продукції ви побачите такі гарантії якості:

  • No Mineral Oil, Petroleum or Waxes - гарантує відсутність у складі мінеральних масел і їх похідних.
  • No Parabens (Paraben Free) - у складі не присутні парабени.
  • Hypo-allergenic - гарантує неаллергічность косметики.
  • No Animal By-Products - косметика не містить продуктів тваринного походження.

Розгорнути
Вгору