Ви, напевно, знаєте, що:

1. Продукти хімічного синтезу, використовувані в 99% косметичних засобів є причиною присутності в організмі людини до 200 агресивних хімічних сполук, які можуть стати причиною виникнення багатьох проблем зі здоров'ям.

2. Згідно з останніми дослідженнями вчених з усього світу, з приблизно 10 000 хімічних речовин, які використовуються в сучасній косметології, лише 11% можна вважати безпечними і нетоксичними.

3. На сьогоднішній день, косметичний засіб має в складі лише 1 натуральний компонент (у багатьох випадках менш 1% до загального складу) може бути названо виробником «натуральним», без будь-яких доказів його природної чистоти і відсутності в ньому хімічно синтезованих інгредієнтів.

У той же час, існує альтернатива - це сертифікована органічна косметика, натуральність якої підтверджена незалежними Європейськими організаціями, що розробили найсуворіші вимоги, що пред'являються до складу і процесу виробництва косметичних засобів!

Компанії, що виробляють органічну косметику, що не тестують її на тварин і замінюють синтетичні консерванти, силікони і барвники на природні інгредієнти. Наприклад, вітамін E, масло насіння моркви, розмарин і масло жожоба, використовуються в органічній косметиці в якості натуральних консервантів.

5 причин вибрати органічну косметику!

1. Органічна косметика безпечна

Сертифікована натуральна косметика не містить шкідливих і сумнівних синтетичних інгредієнтів, начебто барвників, консервантів і синтетичних ароматизаторів, які втручаються в природні біологічні процеси, накопичуються в організмі і можуть викликати алергію, дерматози, хронічну інтоксикацію шкіри, екзему, акне, дерматит і навіть рак!

2. Органічна косметика ефективна

Концентрація активних інгредієнтів в рази перевершує традиційні продукти, що дозволяє досягти максимального ефекту від застосування. Протягом багатьох століть наші предки черпали в природі косметичні інгредієнти. Вони випробували їх ефективність задовго до появи хімічних сполук.

3. Органічна косметика не викликає звикання

Багато хто знає, що традиційні засоби викликають звикання, тому що змінюють біологічні процеси в шкірному покриві. Органічна косметика не порушує біохімічні процеси, а лише стимулює відновлення природним шляхом, тому має чіткий пролонгований результат, і дозволяє уникнути використання великої кількості додаткових продуктів. При цьому результат не тільки не страждає, але і поліпшується!

4. Органічна косметика створена для всіх

Абсолютно безпечна і гіпоалергенна, тому може застосовуватися: вагітним і годуючим жінкам, немовлятами і дітьми, жінками і чоловіками зі надчутливої ​​шкірою, людьми схильними до алергій. А також усіма іншими, незалежно від типу шкіри, віку, статі тощо

5. Органічна косметика приносить задоволення!

Не тестується на тваринах і не приносить шкоди навколишньому середовищу в процесі виробництва. Використання натуральних екстрактів дозволяє відчувати себе в більшій гармонії з природою і самим собою. Квіткові води і ефірні масла мають ледь вловимий натуральний запах і приносять задоволення від щоденних процедур по догляду за шкірою.

БЕЗ парабенів - БЕЗ БАРВНИКІВ - БЕЗ ГМО - БЕЗ ІНГРЕДІЄНТІВ тваринного походження.

Вибір за вами!