BB і СС - креми з'явилися на косметичному ринку відносно недавно і відразу ж набули популярності у багатьох жінок. Винахід належить німецьким дерматологам, які використовували їх в якості засобу для загоєння і відновлення шкіри після глибоких пілінгів і косметологічних процедур, а корейські виробники ці засоби удосконалили і випустили для широкої аудиторії.

BB-крем
Назва BB-крем розшифровується як «beauty balm» або blemish balm, тобто б'юті-бальзам або маскуючий бальзам. Він створює хороше покриття і підходить для будь-якого сезону. Зволожує не гірше, ніж хороший зволожуючий крем, саме тому відчуття на шкірі більше схожі на ті, які виникають від застосування крему, ніж від рідкого тонального засобу.

BB-крем справляється з висипаннями, підсушує запалення, здатний вирівняти тон обличчя і усунути зайву пігментацію. Є прекрасною основою під макіяж, маскує дефекти і захищає від сонячних променів. Повністю відмовлятися від продуктів для догляду на користь ВВ-крему ми не рекомендуємо.

Він здатний зволожити шкіру обличчя, прибрати роздратування, але замінити основний догляд йому не під силу. BB-крем підійде для будь-якої шкіри.

СС-крем
Після успіху ВВ-кремів з'явилися СС-креми, або Сolor сontrol (контроль кольору). Їх завдання вужче - це корекція. Вони були створені в першу чергу для боротьби з жовтизною або почервоніння шкіри обличчя. Тому текстура CC-кремів значно відрізняється від текстури BB-кремів. Ці креми легші і, як правило, більш прості в застосуванні.

CC-креми мають в складі світлорозсіюючі частки, ці продукти підсвічують шкіру, тим самим надаючи їй свіжість і рівну текстуру. Вони легкі, невагомі. У них є фільтри SPF і антиоксиданти, але це не ускладнює продукт. Однак CC-креми не підійдуть для жирної або проблемної шкіри.

DD-креми

DD походить від виразу daily defence: щоденний захист. Основне призначення цих засобів - забезпечити якісну роботу ліпідного бар'єру на поверхні шкіри і захистити епідерміс від руйнівного впливу навколишнього середовища: смогу, вихлопних газів, сонячної радіації і токсичних речовин. Виробники позиціонують їх як антивікові, але насправді вони швидше превентивні, тобто використовувати їх варто не для корекції вікових ознак, а для запобігання їх появи. Так, і вони, звичайно, теж тонують шкіру, тільки на цей раз це вже зовсім прозора текстура, яка лише злегка корегує відтінок шкіри.

І нарешті, АА-крем: він давним-давно існує, просто абревіатуру виробники не здогадалися винести в назву. АА-креми - це креми anti-age, тобто антивікові. Ось і весь секрет!