Суха косметика - це унікальний засіб для догляду за шкірою, яка не містить консервантів, і виготовляється виключно з натуральних компонентів!

Тільки уявіть - сухий косметичний порошок розлучається водою прямо перед застосуванням, і ви відразу отримуєте свіжий живильний коктейль з мінералів, трав і мікроелементів. Суха косметика не потребує згубних для шкіри консерванти і добавках, тому що в її складі немає води, і всі поживні компоненти знаходяться в тому первісному вигляді, в якому їх взяли у природи. Ви своїми руками готуєте свої власні косметичні композиції!

Відомий ефект догляду за шкірою сухою косметикою відчувається відразу - ваша шкіра, звільнившись від необхідності відновлюватися після хімічної атаки в результаті застосування пересічної косметики, відразу прокинуться і почне відроджуватися. Отримуючи тільки натуральні засоби, шкіра розгладжується і зволожується зсередини, зникають чорні крапки і запалення, колір обличчя стає рівнішим.

Обличчя помітно підтягується за рахунок глибокого очищення колагенових волокон від шлаків і клітинних забруднень. Факт - суха, жирна, проблемна шкіра стає нормальною, чистою і здоровою.

Крім повної відсутності хімії та консервантів, суха косметика володіє ще рядом унікальних особливостей. 

Дослідження показали, що за хвилинну процедуру очищення шкіри сухим очищенням з цеолітом, зі шкіри виводяться шлаки, які накопичилися в шкірі за півроку. Ви отримуєте «ефект сухої сауни», щодня очищаючи шкіру Літокомплексом - ключовим косметичним засобом. Шкіра починає працювати більш ефективно - і ми виглядаємо гарними і молодими.

Суха косметика успішно використовується як для домашнього догляду, так і дерматологами і косметологами для салонних процедур. Рекомендується для будь-якого віку і типів шкіри, особливо - для вагітних жінок і матерів-годувальниць. Ви можете повністю перейти на догляд за допомогою сухої косметики і будете повністю застраховані від будь-яких несприятливих наслідків для вашого здоров'я.

Асортимент сухих засобів дуже широкий і дозволяє підібрати індивідуальну програму по догляду і для вирішення саме ваших проблем - сухості, жирності, чорних крапок, висипань, проблем з волоссям і шкірою голови. А яке неземне задоволення ви отримаєте від використання сухої косметики в лазні і сауні - це виключно омолоджуючі spa-процедури!

Лінія сухих масок для інтенсивного догляду підійде жінкам, які бажають отримати швидкий видимий ефект поліпшення своєї зовнішності. Нехай час працює на вас! Використовуйте для шкіри найкраще, найсвіжіше і натуральне. Ось і весь секрет!