Органічна косметика набирає популярність з кожним днем, і навіть голлівудські зірки не встояли перед спокусою б'юті-засобів, які доглядають за шкірою і волоссям, що не тестуються на тваринах і в складі містять лише натуральні і екологічно чисті речовини. Зірки не тільки наполягають на тому, щоб повертатися до витоків в косметиці, але також пропагують заправляти машини біопаливом, використовувати товари, вироблені з переробленої сировини. Органічна косметика - це тільки одна з граней сучасного віяння турботи про навколишнє середовище.

Гвинет Пелтроу
Гвінет давно піклується не тільки про своє здоров'я, але і про захист природи. Бути "зеленим" - не просто ідеологія хіпі. Зараз це тренд. Чим вигідніше це стає, тим краще всім нам. Сама актриса користується виключно органічної косметикою.

Наталі Портман
Наталі в "зеленому" справі досягла великих успіхів. Вона - веган, і дуже свідомо підходить до того, що використовувати для тіла - в якості їжі і догляду. Актриса користується кремами з ромашки і шипшини, а також маззю динного дерева, яке їй надсилають з Австралії.


 

Жизель Бундхен
Жизель користувалася натуральними засобами вже в дитинстві в рідній Бразилії. "Ми брали бруд з дна океану і наносили її на обличчя. Вона прекрасно підсушує все запалення." Зараз у Жизель власна органічна марка косметики, в якій є і грязьова маска. За словами Жизель, ця пахне набагато краще, ніж бруд з дитинства.

Джессіка Альба
Джессіка заснувала "Чесну компанію" заради кращого майбутнього дітей. Її команда доставляє органічні серветки, підгузки та засоби по догляду потребуючим матерям. "Коли я стала матір'ю, я нарешті знайшла саму себе. Я створила свою компанію, щоб допомогти мамам і дати їх дітям більш безпечний початок життя."


 

Рейчел МакЕдамс
Як вдома, так і на знімальному майданчику Рейчел користується тільки органічними засобами косметики.


 

Алісія Сільверстоун
Деякі вважають Алісию дивною, але вона дотримується філософії органічного способу життя. Для косметики винятків теж не робить. Актриса створила лінію еко-косметики та засобів по догляду. Також вона розробила екологічно чисті кисті для макіяжу і косметички.

Ума Турман також відноситься до числа прихильниць органіки. Вже багато років вона є прихильницею масла з вітаміном Е. За словами зірки, він універсальний. Його можна використовувати для догляду за шкірою обличчя, тіла і рук, для волосся і навіть нігтів.