Три «зелених» кроку Еко

Коли було проведено опитування понад 15 тисяч батьків маленьких дітей, що вони думають з приводу захисту навколишнього середовища, стало ясно одне: більшість хочуть робити більше для навколишнього середовища, але не знають, з чого почати.

Почніть з нами!

Ось кілька простих порад, як скоротити своє власне вплив на навколишнє середовище. Наші поради стосуються всіх аспектів, починаючи від протікаючих кранів і закінчуючи покупками і прогулянками.

Парковка

З якого боку не подивитися, машина - важливий помічник у родині з маленькими дітьми, тому що вона економить час. Ми відвозимо дитину в дитячий сад, їдемо на роботу, потім назад в сад, щоб вчасно забрати дитину. Багато людей не можуть обійтися без машини.

Але на секундочку задумайтеся про свої звички. Ви можете скоротити поїздки на машині? Більше ходити пішки? Їздити на велосипеді? Робити покупки поблизу від будинку? Як щодо того, щоб вас підвезли знайомі, замість того, щоб поїхати самим? Чи можете ви не використовувати машину по вихідним? Можете їздити в музеї, на дитячі майданчики або до друзів на громадському транспорті? Чи підходять для вас якісь з цих варіантів?

Якщо немає, пам'ятайте, що ви можете економити паливо, вибираючи більш економічний стиль водіння. Це корисно не тільки для навколишнього середовища, але і для вашого гаманця.

Екологічні покупки

1. Передивіться свій гардероб. Міняйтеся одягом, перешивайте його. Як то кажуть, нове - це добре забуте старе.

2. Коли ви купуєте нову побутову техніку або інші електричні прилади, перевіряйте їх споживання енергії. Вибирайте енергозберігаючі прилади.

3. Не поспішайте купувати новий мобільний телефон - він і правда вам потрібен? Якщо так, не забудьте віддати свій старий телефон на переробку.

4. На день народження дітям будь-якого віку купуйте якесь екологічне частування.

5. Крім користі для навколишнього середовища багато разів випраний одяг ще й набагато м'якше.

6. Беріть книги, диски і відео в бібліотеці.

7. Старі іграшки та книги нічим не гірше, ніж нові. Ваша дитина не помітить різниці.

8. Задумайтесь про уживані коляски, дитячі ліжечка або стільчики.

Екологічна їжа

1. Вживайте менше м'яса. Це має велике значення. Можливо, м'ясо смачне, але тваринництво споживає дуже багато ресурсів, не кажучи вже про забруднення навколишнього середовища. Навіть якщо ви дуже любите м'ясо, відмовившись від однієї-двох порцій на тиждень, ви вже допоможете навколишньому середовищу. Включайте в свій раціон більше риби і іншої корисної їжі.

2. Купуйте їжу з екологічним ярликом так часто, як ви це можете собі дозволити.

3. Розморожуйте заморожену їжу в холодильнику.

4. Намагайтеся використовувати всю їжу, купуйте контейнери для зберігання. Закривайте каструлю кришкою, коли кип'ятите воду.

5. Використовуйте пральну і посудомийну машини, коли вони повністю заповнені.