Коли ж можна починати користуватися омолоджують засобами і наскільки це необхідно? Практично всі косметичні компанії випускають лінії омолоджуючої косметики для жінок після 40, проте, зустрічається і омолоджуюча косметика для жінок після 25 років.

Коли ж шкіра починає лінуватися і припиняє виробляти білки, що відповідають за гладкість і пружність?

Втрата пружності шкіри і поява зморшок - природний процес, викликаний зниженням рівня синтезу колагену і еластину. Цей процес може варіюватися від 23 до 27 років. Дана різниця визначається двома основними властивостями:

- властивостями генетичних задатків;

- способом життя: куріння, надмірне вживання алкоголю, неправильне харчування, нехтування спортивними навантаженнями - все це призводить до передчасного старіння організму.

На щастя, ми можемо уповільнити природні процеси старіння організму, адже для цього і створена омолоджуюча косметика. Так коли ж можна починати користуватися омолоджуючою косметикою? Після 35 років, коли шкіра досить зріла, косметологи рекомендують починати користуватися антивікової косметикою, а в ідеалі, якщо у вас шкіра в хорошому стані і без видимих ​​вікових змін, то користуватися антивікової косметикою можна і після 40 років.

Якщо ваш вік до 30 років існує спеціальна косметика, така як ліфтинг, сироватка і активний живильний крем. Очевидно, ви запитаєте в чому різниця і чому не можна користуватися омолоджуючою косметикою після 25 років?

Хочете відчувати дію цієї продукції, зазначивши вчора своє 25-річчя, боячись втратити можливість вчасно активізувати природні процеси організму? Не варто. Коли ви ще молоді, вироблення колагену і еластину повинна відбуватися без стороннього втручання. Ваш організм не повинен розслаблятися, інакше він звикне до допомоги косметичних засобів і перестане виконувати свою роботу. Якщо ж вам вже за 25 років і шкірі обличчя вже властиві в'ялість і сухість - саме час! Адже це час, коли внутрішні природні процеси поступово перестають справлятися з поставленим завданням.

Як правило, в 25 і навіть в 30 років ще немає помітних зморшок, і шкіра не втратила пружності. Так що корекція вікових недоліків зовсім не потрібна, а ось невелика підтримка шкірі просто необхідна. Адже саме в 25 років і з'являються перші ознаки старіння шкіри. Зовні поки все в порядку, але зсередини шкіра вже починає в'янути.

Після 25 років знижується вироблення колагену, а значить, тонус шкіри слабшає. Починаються збої в освіті власного зволожувача - звідси сухість шкіри і почуття «стягнутості». Сповільнюється процес оновлення клітин шкіри, колір обличчя стає сірим. Засоби для профілактики старіння якраз і коригують ці неполадки: одні препарати забезпечують шкіру колагеном, інші - зволожувачем, треті - прискорюють процес відновлення клітин.

З огляду на всі ці фактори, можна зробити висновок, що найбільш оптимальний вік для того, щоб купити першу баночку з ефектом омолодження засобом - це після 25 років. Курс профілактики старіння не повинен бути довше 2-3 місяців. Потім потрібно знову повернутися до звичайного догляду. Хороший омолоджуючий крем повинен містити UV-фільтр. З кінця вересня по кінець квітня варто використовувати омолоджуючі препарати густої кремоподібної консистенції для харчування шкіри в холодну пору року. З червня по початок вересня краще віддати перевагу легким текстурам - емульсія, легким кремам, гелям - вони будуть зволожувати шкіру.

Якщо на омолоджуючий засіб є позначка «рекомендовано після 30 років», то використовувати препарат раніше зазначеного віку не варто! Зіткнетеся з ефектом «передозування». Але цілком покладатися на маркування не варто. Краще все ж орієнтуватися на склад препарату. Якщо до складу засобу для омолодження входять ембріональні екстракти, варто використовувати не раніше 30 років. Причому концентрація ембріональних клітин повинна бути не більше 9%. Препарати з колагеном теж небажано застосовувати раніше цього віку.

Для 25 років найкраще вибирати легкі зволожуючі і живильні засоби. Фруктові кислоти підійдуть і в 25 і в 30 років, але відсоток фруктових кислот в препараті повинен бути не вище 2-6%.

Деякі вчені вважають, що омолоджуюча косметика в 25 років дійсно може принести користь. Сотнями авторів статей в інтернет-ресурсах і журналах вбито в голову, що омолодження ефективно тільки з 40 років. Незважаючи на те, що шкірі дійсно властиво розслаблення при застосуванні зайвої допомоги, вона також має здатність вбирати в себе все корисне, нарощуючи колагенові волокна ще в молодому віці.