Пройшли ті часи, коли косметика для вагітних була табу і вагітна жінка представлялася непоказним сірим створенням з неохайними волоссям, без слідів макіяжу і в сірому неосяжному балахоні.

Сьогодні на запитання «Чи можна вагітним користуватися косметикою» більшість фахівців відповідає ствердно. Нинішні вагітні вільно користуються косметикою, відвідують перукарню, носять гарний одяг. Душевний комфорт - одна з необхідних умов гладкого перебігу вагітності.
Але, безумовно, жінка, яка звикла користуватися певними засобами догляду та декоративної косметики, повинна поглянути на свій набір косметики по-новому. Гормональний сплеск і зниження імунітету при вагітності можуть сприяти перекручення ефекту звичних засобів.
Косметика для вагітних повинна вибиратися з гіпоалергенних серій, з мінімальним вмістом ароматизаторів і барвників. Варто віддати перевагу засобам на основі натуральних компонентів, з мінімальним вмістом синтетичних похідних.
Багато засобів для догляду за шкірою можна приготувати в домашніх умовах і бути точно впевненими в їх 100% натуральності. Наприклад, в якості скрабу можна використовувати кавову гущу, маски для обличчя робити зі сметани, яєчних жовтків, меду, олії, фруктів, змішуючи компоненти відповідно до свого типу шкіри.
Косметика для вагітних, крім засобів, які жінка використовувала і раніше, включає препарати спеціального догляду за шкірою під час вагітності. Існує великий вибір різних кремів, масел, призначених саме для вагітних. Такі засоби допомагають запобігти характерні для вагітних зміни: розтяжки шкіри, гіперпігментація, варикоз, або зменшити їх прояви.
Окрема розмова про волосся і нігтях при вагітності. Одні жінки помічають поліпшення їх стану, інші, навпаки - відзначають ламкість нігтів і випадання, витончення, сухість волосся.
Косметика для вагітних передбачила і такі ситуації. Спеціальні покриття з вмістом кальцію дозволять виправити проблему нігтів, а широкий вибір засобів по догляду за волоссям для вагітних дозволять Вашій дитині побачити Вас вперше красунею!