Тональний крем вирішує багато жіночі проблеми: вирівнює недоліки шкіри, маскує невеликі запалення і круги під очима. Але, на жаль, жінки не завжди можуть правильно підібрати цей чудодійний засіб.

Як підібрати тональну основу для вашого типу шкіри?

Якщо ви володарка сухого типу шкіри, то вам слід вибирати тональний крем з зволожуючими компонентами. У таких засобах міститься менша кількість фарбувального пігменту, і за рахунок цього воно не буде збиратися в куточках очей, носо-губних складках.

Жирна шкіра неприємно блищить, а інтенсивні виділення сальних залоз не дозволяють використовувати декоративні косметичні засоби. Але косметична промисловість не стоїть на місці, і, на щастя, розроблені тональники, які не містять великої кількості масел, мають щільну текстуру, надаючи матовість вашому обличчю.

Найскладніше доводиться жінкам, які мають змішаний тип шкіри: жирна шкіра в носо-губної області і суха на лобі і вилицях. У такій ситуації краще використовувати крем на водній основі і попередньо використовувати базу під макіяж.

Для молодої шкіри підійде тональний крем з ефектом пудри. Він має легкий маскуючий ефект, приховуючи незначні дефекти шкіри. Структура у крем-пудри щільна, тому його можна використовувати і взимку - вона оберігає шкіру від обвітрювання. Не рекомендується його використовувати дівчатам з пористою шкірою.

Як правильно підібрати потрібний відтінок?

Головна помилка багатьох жінок: вони пробують тональну основу на зап'ясті або кисть руки. Не варто цього робити, тому колір обличчя істотно відрізняється від кольору рук. Найкраще придбати пару пробників і нанести їх по черзі на шкіру, бажано на вилиці, в домашніх умовах. Не повинно бути ні мертвотної блідості, ні неприродною смуглявості. Шкіра на шиї за кольором повинна приблизно збігатися з шкірою обличчя в тональному засобі - ніяких яскраво виражених контрастів бути не повинно. Краще тестувати крем при денному світлі, тому що освітлення відіграє важливу роль.

Способи нанесення тонального засобу

Намагайтеся наносити засіб тонким шаром, починаючи з лінії підборіддя і закінчуючи лінією чола, від центру ообличчя до країв - адже ви хочете замаскувати недоліки і зрівняти колір, а не виліпити собі нове обличчя.

Найкраще використовувати зволожений спонж або пензлик. Не рекомендується рідкий тональний крем накладати пальцями - його виходить на обличчі занадто багато, виникає ефект маски, він лягає неоднорідно і погано тримається на шкірі.