Стало сильно випадати волосся і ви не знаєте що робити?  Як правило, облисіння чисто чоловіча проблема, але останнім часом жінки також страждають від цього. Причин дуже багато. Це і екологія, сучасний, божевільний спосіб життя, неякісне харчування та багато іншого. Як допомогти волоссю і зберегти розкішний обсяг?

Давайте розберемось.

1. Не варто терти волосся

Після миття голови необхідно просто промокнути рушником мокре волосся. Рідина вбереться в матеріал, в іншому випадку травмується волосяна фолікула і сам стрижень волосини.

2. Не потрібно смикати волосся

Якщо ми тягнемо, наприклад, знімаючи гумку неакуратно, на волосяну цибулину йде дуже велике навантаження, таким чином, корінь волосся може пошкодитися. Новий волосок не зможе вирости в цьому місці.

3. Дуже якісно підберіть шампуньбальзам, кондиціонер чи ополіскувач. Визначте правильно свій тип волосся

Якщо ви не впевнені який саме у вас тип волосся, то можна підбирати засоби або для всіх типів волосся, або методом підбору спробувати декілька засобів щоб остаточно визначитись. Також, радимо звернутися до трихолога, який напевно визначить саме ваш тип волосся.

4. Скористайтесь спеціальними засобами для зміцнення волосся

Наразі, є багато натуральних засобів, що здатні не тільки припинити випадіння волосся, а й значно зміцнити його. В склад деяких зміцнюючих засобів входять компоненти, що здатні навіть відновити волосся, що значно збільшить об'єм волосся за рахунок нових волосинок.

5. Приймайте спеціальні вітаміни для зміцнення волосся

Такі вітаміни, здебільшого, чудово впливають не тільки на стан волосся, а й на нігті та шкіру, що не меньш важливо. Радимо особливу увагу звернути на Біотін, який ще називають вітаміном Н, незамінний для багатьох процесів в організмі.

6. Не варто робити хімічну завивку

Це дуже шкідлива процедура для нашого волосся. Розчин сильно сушить волосся, в наслідок стрижень може обламатися. Багато салонів краси вже давно відмовилися від такого типу завивки.

7. Фарба для волосся

Намагайтеся фарбуватися безаммиачной фарбою. Вона дуже м'яко впливає на волосся. Натуральны фарби для волосся, також, не завдають шкоди навколишньому середовищу.

8. Приділіть волоссю час

Хоча б 1 раз в тиждень. Волосся потребують активного живлення, використовуйте маски для волосся.

9. Не розчісуйте мокре волосся

Волосся, після банної процедури важче, ніж сухе. Гребінець просто рве стрижень волосини.

10. На відпочинку змивайте морську сіль з волосся, а після басейну обов'язково мийте голову. Інакше стрижень волосини зовсім пересохне.

 

Не варто думати, що густе волосся обов'язково дано від природи. Правильний догляд може зробити навіть найслабші волосся міцними і пружними. Що може бути прекрасніше, ніж розкішні блискуче волосся, які роблять жінку ще більш привабливою?