Так як наша шкіра вбирає все, що ми на неї наносимо, використання органічної косметики значно скорочує кількість шкідливих хімічних речовин і синтетичних компонентів, які проникають в наше тіло, що зменшує ризик серйозних проблем зі здоров'ям.

Дослідження Екологічної Робочої групи "Skin Deep" показує, що, в середньому, людина використовує близько 10 косметичних продуктів, що містять приблизно 126 унікальних інгредієнтів кожен день. Дослідження також показало, що з більш ніж 10.000 інгредієнтів використовуваних в створенні косметичних засобів, приблизно тільки 89% були оцінені як безпечні. Таким чином, ми піддаємо себе впливу шкідливих інгредієнтів по кілька разів щодня.

Використання нетоксичного органічної косметики не тільки зменшує безпосередній вплив шкідливих хімічних речовин на нас, а й зменшує їх кількість в стічних водах, системі водопостачання і в землі. Крім того, чим більше продається органічної продукції, тим більше органічних інгредієнтів потрібно для їх виготовлення, збільшуючи потребу в органічних методах ведення сільського господарства.

І, можливо, набуваючи своїм дітям безпечні органічні продукти, ми зможемо виростити більш свідомих і здорових дорослих.

Ми завжди допоможемо зробити правильний вибір!