Всі жінки з нетерпінням чекають настання літнього сезону, щоб стати привабливішими в очах чоловіків. Але такої можливості може і не бути, якщо Ваші волосся не буде виглядати бездоганно. Як зберегти їх колір і здоров'я, читайте далі.

Кроки.

1. Вирушаючи відпочивати в теплі країни, необхідно пам'ятати, що підвищена вологість або, навпаки, занадто сухе повітря, морська сіль, пекуче сонце і обпалюючий вітер не кращим чином позначаються на здоров'ї волосся: вони стають ламкими, неслухняними, «дерев'яніють», знебарвлюються. Кому захочеться мати клоччя замість добротної зачіски?!

2. Уберегти волосся від вигорання Вам допоможуть капелюх, панамка або бандана. Але щоб вони не втратили свою міцність, необхідно користуватися захисною косметикою. Візьміть у відпустку шампуні, маски, бальзами або ополіскувачі з активним зволоженням. Зазвичай ці засоби включають такі компоненти, як оливкова олія або масло жожоба, шовкові протеїни, колаген, екстракт кори дуба. Така косметика здатна відновити еластичність волосся. Але що робити, якщо вони вже постраждали від впливу морської води і пекучого сонця?

3. Щоб реанімувати волосся, визначте, до якого типу вони відносяться, і виберіть відповідну маску.

4. Не варто щодня мити волосся з шампунем, оскільки компоненти, що входять до його складу, додають сухості. Змити повсякденний пил і освіжити зовнішній вигляд можна процідженим відваром ромашки, кропиви, мати-й-мачухи, липи та ін. Так, і забудьте на літній період про фені! Виключіть застосування будь-яких фіксуючих гелів і мусів, відмовтеся від хімічних маніпуляцій. Також не варто гуляти під палючими променями з чисто вимитими волоссям. Крапельки води, що залишилися на пасмах, буквально пропалює ультрафіолетом. Користуйтеся гребінцем з рідкими зубами. Пам'ятайте, що волосся теж страждають від зміни клімату і не слід завдавати їм додатковий стрес при укладанні. Запасіться терпінням і обережно розчісуйте задеревеневшіе від морської води пасма.

5. Правильне харчування відіграє важливу роль для збереження здоров'я волосся. Перевагу віддавайте кисломолочним продуктам, овочам і фруктам, нежирної риби і пісного м'яса, горіхів і насінню.