Морська сіль - це унікальний дар природи, який вже безліч століть стоїть на сторожі краси. Білі кристали додають разом з йодом в ванночки для нігтів, разом з ними беруть цілющі й ароматні ванни, їх використовують і як маски для обличчя та волосся.

У морській солі в величезних кількостях міститься йод і натрій, селен і кальцій, залізо і цинк, а також багато інших корисних мікроелементів для нашого організму. Тому не дивно, що проблему випадіння волосся часто вирішують за допомогою солі. Густі і здорове волосся, які блищать немов дзеркало на сонечку - це завжди привабливо. Кожна дівчина мріє бути принцесою з довгою шовковистою косою. І морська сіль допоможе в такій ситуації!

Проти випадання це засіб почали застосовувати давно. Адже солі властиве одне гарна якість - вона глибоко проникає в тканини. Внаслідок цього припиняється випадання, відбувається підживлення киснем, вітамінами, мікроелементами, поліпшується зростання і якість волосся. Також сіль - це справжня знахідка для власників жирного волосся, тому що вона абсорбує жир і насичує волосся енергією.

Для лікування лупи дерматологи радять втирання невеликої морської солі в шкіру голови. Цей своєрідний масаж не тільки регулює кровообіг і циркуляцію крові, але і скрабірует шкіру, змушуючи її оновлюватися.

Лікування сіллю не має чітких меж, адже її застосовують практично повсюдно. Кожен день в світі з'являються все нові косметичні засоби, до складу яких входить сіль. Розробляються все нові рецепти косметології, компонентами в яких є сіль, як морська, так і кухонна.

Сольова терапія - це найпопулярніший і поширений метод лікування в косметології, який викликає позитивні відгуки.

Очищена морська сіль продається в будь-якій аптеці або магазині косметики. Сучасні виробники намагаються розширити асортимент продукцією з різними запахами і кольором. Наприклад, додають для аромату масла лаванди, апельсина, бузку, троянди. Ванни з такою сіллю мають додаткові ефектами: тонізуючим, заспокійливим, що бадьорить, антицелюлітний.

Які правила використання морської солі?

  1. Не можна користуватися сіллю, якщо ви маєте будь - які пошкодження шкіри (подряпини, рани). Це може привести до зайвого подразнення і больових відчуттів.
  2. Не можна наносити сіль на сухе волосся. Це може їх травмувати і погіршити ситуацію з ламкістю і випаданням волосся.
  3. Якщо у вас жирне волосся, то можна використовувати соляні маски два рази на тиждень, а якщо сухі, то один раз в десять днів. Для нормального волосся цілком достатньо однієї процедури в тиждень. Головне - робити все лікування в термін, не забуваючи про це, тоді ефект буде досягнутий максимально швидко.